Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Da er det klart!
Hele det norske luftrommet blir stengt kl 10!
Statsministeren kommer seg ikke fra New York,
Det er en kjempe krise
http://www.britishairways.com/travel/flightops/public/en_no?p_faqid=4002For safety reasons and on the direction from Air Traffic Control Service (Nats) a decision has been made to cancel a number of flights and close all London airports.
As a result ALL airlines will be impacted and we will therefore not be able to operate services after 11.30am from London Heathrow, London Gatwick and London City. Additionally, all British Airways domestic services have been cancelled on Thursday 15 April.
Og da blir det full stopp i UK:
http://www.britishairways.com/travel/flightops/public/en_no?p_faqid=4002
Å ringe Finnair var iallefall ikke mye hjelp i. Fikk bare beskjed om å møte opp på flyplassen som normalt..
Er vel liten vits i dersom hele det norske luftrommet er stengt..?
På Torp så virker det som om det bare er innenriks + CPH som er innstilt i øyeblikket, men om det er stopp i UK så regner jeg med at ett par FR avganger blir innstilt også.
I øyeblikket, ja, men det blir ikke delt ut nye IFR-klareringer etter kl. 10 så da blir det bare de som er underveis som får komme seg ned.På Torp så virker det som om det bare er innenriks + CPH som er innstilt i øyeblikket, men om det er stopp i UK så regner jeg med at ett par FR avganger blir innstilt også.
I øyeblikket, ja, men det blir ikke delt ut nye IFR-klareringer etter kl. 10 så da blir det bare de som er underveis som får komme seg ned.
NAX807 er straks nede på OSL ser det ut som, men hva skjer med NAX805? Står at den skal til OSL den og, men er påvei sørover, rett under Sandefjord forøvrig..
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.