Og ser de har det thailandske flagget i snuten. Klare for Oslo - Krabi?
Da skal det være 30% kursoppgang etter emisjonen. Arctic Securities som har formidlet pre-Market handler til 6,5. masse betingelser. Men virker som noen er redde for å miste toget.
Da har Euronext Growth(oslo børs) mottatt søknaden om notering. Er alt det formelle i orden blir det omsetning fra 1.mars.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ingen rute til Stavanger? ��
Jo, men ikke helt i starten, når de mest sannsynlig kun har 2 fly i drift
...SVG er litt spesiell siden den ikke har spesielt mange videreforbindelser -- og har allerede stor frekvens. Det tyder vel på at de ser større muligheter i begynnelsen med avganger til TOS f.eks.
Børsen priser nå FLYR til ca 1 milliard. Har de noen verdier som skulle rettferdiggjøre dette? (det har de sikkert, men jeg har ikke giddet lese)
Litt banalt sagt, så har de 600 millioner kroner på konto, en AOC søknad, en håndfull flinke folk og en plan. Så de tre siste punktene prises da implisitt til 400 millioner kroner![]()