• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God Onsdag

G'morgen fra Alpharetta, hvor BBJ'en fikk gratis vask i natt. Litt småflom igjen .. faretruende nær toppen av en bro jeg kjører over på skoleveien .. Mer regn nå så må jeg reroute og file ny fliightplan for ettermiddagen.

Katta er iferd med å ikle seg en vinterpels jeg ikke har sett maken til siden vi bodde i Seattle .. tyder på at den globale oppvarmingen holder seg unna i vinter. Dyra vet.

Ti dager til abflug LH445.
 
God morgen fra oeya i vest...hvor det ogsa oeser ned.....Beaglen utstyrte seg med Snorkel og Svoemmefoetter for morgen jobbene....og kom soekkvaat inn igjen....fergen til Seattle er ikke paavirket...saa samme flightplan gjelder her....Latte paa hos Blackbird....og en en liten Espresso hos Stella on First ave....
 
Tommy777 slapp heldigvis 48 timers maraton til Europa.

God morgen fra Minneapolis. Straks moete og deretter hjem. Kaldt som fy her, kun ett par grader ute..
 
God ettermiddag

En ny arbeidsdag er delvis avsluttet. Blir vel litt hjemmearbeid utover kvelden...
Har fått ett par spennende prosjekter i hånden for tiden. Noe som passer meg utrolig mye bedre enn det tullet jeg ble lurt til på forsommeren. Så nå er gleden tilbake :-)

Nå blir det å lage litt middag før det blir kvalitetstid med familien.

Ønsker alle en trivelig kveld.

S
 
Har akkurat kommet frem med DY605 og LN-KKA. Her var det ikke like fullt som på SK4002, drøyt 80% belegg,

Jeg fløy DY1017 i dag og om bord i LN-KKZ var det ca. 70 % belegg. Uansett, nydelig høstvær i Oslo - får bare håpe temperaturen kryper litt oppover igjen... Ha en fin dag videre!
 
God aften fra Mosjøen hvor jeg sitter og snekrer sammen eb aldri så liten "Blå Tur" for et par venner. Gøy :D
Tar turen fra Mosjøen til Oslo i morgen ettermiddag, så blir det valgets kvaler på fredag: DFDS til Køben eller med Color til Kiel :rolleyes:
Alt etter hvor vi går i land får vi ta lørdagen som den kommer, og på søndag returnerer vi hjem, gøy gøy gøy, sikkert mer sliten da enn når vi reiser men med batteriene oppladet og klar for nye utfordringer!

Ellers kan vi melde om et par små blå ute, og heldigvis fyr i ovnen.

E!
 
God kveld fra Kongsberg.

Sitter her med høyrearmen gipset fra skulder til fingre. Mandagens joggetur endte med knall og fall og brudd i armen som resultat. Nå venter noen ukers sykemelding og rolige dager fremover.
 
Back
Top