• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Turkish-reklame: Fly TK til Gotham city

Re: Fly TK til Gotham city

Amenity kit fra TK har denne logoen nå.
299b6903c632b73e7c1be5251a3d86fb.jpg
 
Re: Fly TK til Gotham city

Moro, da får vi vel slike på søndag ..^_^
 
Re: Fly TK til Gotham city

Moro, da får vi vel slike på søndag ..^_^

Det er ikke sikkert...

Jeg fløy til BOM for noen år siden. Jeg husker dessverre ikke om vi fikk amenity kit, men det jeg husker er at serviceopplegget var eksakt likt som fra OSL-IST, dvs et "short-haul" konsept. Vi fikk faktisk den samme maten også, små flasker med vin etc etc.
Uten at jeg vet for sikkert, tror jeg TK kjører hva jeg kaller "short-haul" konsept på turer under en viss lengde, dette til tross for at de flys av widebodies.
 
Re: Fly TK til Gotham city

Jeg fløy også i C hvis ikke det kom klart frem.
 
Back
Top