Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Spennende
Vi er de heldige vinnerene av monkey denne gangen! Sammenhengende billett, og QR ja![]()
Hei og velkommen til flyprat![]()
1 time transfer i Doha er normalt. Det er ingen airbridges i DOH, alt går via buss. Går helt fint siden de er ganske så effektive, men det blir ikke mye tid til å kikke på noe som helst når du er der.
Tviler på om QR holder igjen flyet til SIN særlig lenge, ved evt forsinkelse får du nok reise videre neste dag antar jeg. Skal du fly i eco eller biz?
He, he security er meget rask.... Alle går rett igjennom uten hindringer..
Reiser du business kan du bare slappe helt av, du er gjennom sikkerhetskontrollen i løpet av 2 minutter..
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.