Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Stemmer nok, så det er dårlig uttelling i forhold til SAS Y+, særlig dersom du har EBS eller EBG som gir 15% evt. 25% i tillegg.Jeg vet at bookingklasse U hos Thai på ARN/CPH-BKK gir Premium Economy, vet ikke om det er flere klasser. U-cl gir ihvertfall 100% av miles flown ifølge flysas.com, så noen opptjeningskupp er ikke PE med Thai. STO-BKK og CPH-BKK er hhv. 5167 og 5358 miles.
Flyr i morgen, Norwegian til ARN til 249,- deretter ARN-BKK m. Thai, Business/ 1.klasse kabin til 14.200 t/r !! Bookingklasse D![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.