Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Ingen servering og samme unnskyldning på SK286 BGO-OSL søn kveld. Latterlig. Føles som om de sjekker hvor mye de faktisk sparer, mer enn å skylde på kateringleverandør.
Joda, det er problemer med leveransene ..
Vet du hva som er problemet?
Frokost på 4002 i morges , men pinadø så var det kun kaffe og te på returen i ettermiddag også med 4043.
Crewet forklarte at de ikke hadde fått levert uplift for flighten!!??
Har ikke SAS betalt regningene sine til cateringselskapet?
Forsåvidt intet problem for meg , men nå begynte en del Plus PAX rundt meg å reagere etter flere tilfeller der det kun var kaffe og te servering på flightene.
Her er det noe som ikke stemmer.
Det er i OSL det lugger… Frokost blir lastet og laget i SVG når du flyr derfra!
Hvis dette er en hikke burde de ansvarlige har fått sparken for lengst. At sas sparer seg catering på short-haul i plus har nå pågått over ett år. Osl/cph svg og retur blir jo ikke engang annonsert lengre. Det blir bare ingenting... Selv om det enda fint selges som en plus fordel. Kundene ble bare r*vkjørt.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.