Jeg ville ikke blive overrasket, hvis det blev LAX.
Jeg og veldig mange andre tror jeg blir ganske overrasket hvis det blir LAX
Tror vel ikke OSL-LAX er et stort problem med en 330 Enhanced.Det er vel enklest med en destinasjon hvor de kan bruke 330 mtp flåteplanlegging og omrokkeringer?
Hva med Canada? Toronto er en diger *A med AC i spissen? Eventuelt YVR hvor LH bare har økt de siste årene og hvor også AF nettopp har startet opp?
SAS flyr jo allerede til ORD fra ARN og CPH. Spørs om ikke det blir litt mye med også en avgang fra OSL.ATL hadde vært storveis, men som Skyteam-hub er det nok svært usannsynlig. ORD er nok mer sannsynlig ikraft å være UA-hub med godt lokalt grunnlag.
SAS flyr jo allerede til ORD fra ARN og CPH. Spørs om ikke det blir litt mye med også en avgang fra OSL.
Som nevnt tidligere så en presentasjon av prosessen bak planleggingen av nye IC ruter på SMD6, hvis de så på "unserved" fra OSL, og tok hensyn til en hel del andre fakturer så var det LAX og MIA som det virket som hadde best potensiale.
LAX har også fordelen med at det er en ganske stor Star-hub der.
Hadde vært interessant hvis noen tok bilder av denne presentasjonen på SMD6...
Basert på de slidene er ORD "disqualified"
Basert på de slidene er ORD "disqualified"
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.