Scandinavian
ScanFlyer Gold
Er det noe ok matutvalg på OSL-Loungen?
				
			Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Har de - i motsetning til gullstuen til SK - Champagne i OSL lounge? Står dette i så fall fremme hele dagen, eller må det spørres om?
Mener det stod Cava på de flaskene jeg så stod framme fredag ettermiddag.
Har de - i motsetning til gullstuen til SK - Champagne i OSL lounge? Står dette i så fall fremme hele dagen, eller må det spørres om?
Jeg har hørt rykter om at sandkasseselskapene har fått på plass Champagnen, men det stemmer altså ikke?
Utvidelsen åpner uke42. Lukter nymalt

Nei , dessverre kun suppe
Menyen varierer avhengig av tidspunkt på dagen, og virker å variere noe ellers også, så du kan finne laks der på et eller annet tidspunkt.Bare suppe? For en snål lounge...:stir

Da jeg gikk ut så jeg at det var en annen avdeling av loungen om man gitt til høyre når man kom inn. Er det noen forskjell på å gå til høyre eller venstre eller er det samme aksess og servering?
Fins det dusj i loungen?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.
 
	