Skal jeg være den første til å kommentere at Fnate hører på Leona Lewis?????:drunk::drunk::drunk:
Takk for turen! :colgate:
Leona Lewis, Coors Light og en Grændis med extra ost... Da har du Fnatstadbraathen.
.
Det var tre rader business med til sammen 5 pax. Bakover i balja så det omtrent 80% fullt ut. Jeg vurderte lenge å ikke kjøpe business, men snarere eco-comfort. Hadde jeg gjort det ville jeg spart 1400,- og fortsatt fått ledig midtsete. Men jeg ville bare fått en GT (tror) jeg, så jeg konkluderer ganske enkelt med at jeg har fått en de-luxe GT for de 1400,- kronene.
På intra-Europa er det ingen GT bak gardinen og heller ingen garanti for blokkert midtsete. Du får så mange pils/vin baki der du klarer å grine deg til (mellom BGO-AMS har jeg klart å få til tre, men da kom den siste fordi jeg var plukket ut som intervjuobjekt om service og beklaget meg over at "en-drikke-av-gangen-regelen" til KL påfører betjeningen ekstra arbeid siden jeg jo vanligvis ønsker to fingerbøll med øl på den strekningen - så da fikk jeg enda en akkurat på den flighten).
Eco og Eco+ har nøyaktig samme servering. Største forskjellen er egentlig fargen på kluten på nakkestøtten.
Uansett takk for at du tok deg tid til å dele dine opplevelser med oss. Jeg har satt stor pris på å følge oppdateringene etterhvert som de har dukket opp.
Meget bra!
Er det bare bildene, eller ser BA F litt trangt ut i forhold til LH F? Jeg mener, spesielt med veggen som skrår inn foran deg, ser det i alle fall mer begrenset ut enn den ganske åpne følelsen hos LH?
Er det bare bildene, eller ser BA F litt trangt ut i forhold til LH F?
Har du ikke fortsatt en del Lifemiles-poeng stående? Du kan jo ta en for laget og prøve LH F.Takk skal du ha. Ja, jeg har jo aldri prøvd Lufthansa First.
Har du ikke fortsatt en del Lifemiles-poeng stående? Du kan jo ta en for laget og prøve LH F.![]()
Har ikke fulgt med de siste månedene. Er LH blokkert nå, også innenfor 14 dager?Får man booket noe LH F for Lifemiles lenger da?
Takk for en strålende rapport forresten!!!
Har ikke fulgt med de siste månedene. Er LH blokkert nå, også innenfor 14 dager?
Herlig lesning dette! Gleder meg til min første BA F om to mnd nå!
w
Takk for en fantastisk rapport!
Har du ikke fortsatt en del Lifemiles-poeng stående? Du kan jo ta en for laget og prøve LH F.![]()
Meget muntert skrevet, takk for mye humring underveis!
Ja, det virker trangere enn LH, og BA verdensmster i Europa på å pakke premium tett (ref. C-klasse på 777 med 2+4+2).
Har bare fløyet BA-747 i F (ikke 777), og der er det 14 seter i nesen. Sammenlignet var Asiana selvfølgelig romsligere med sine 10, og virket mer åpen pga. setetypen. Så vidt jeg la merke til så har BA mindre skap i nesen og bakerst i kabinen så hos BA får man en vindusrad ekstra foran og bak. Følte at jeg satt mer privat hos BA enn OZ pga. setetypen som er mer innelukket.
Well done :up: :up:
Dette var skikkelig lørdagskoslesing
ser bra ut med BA F men med de høye drivstoffavgiftene på poengbilletter tror jeg nok at valget blir noe annet.
Uansett, takk for en kongerapport![]()
I årets kalde vinterdager foran god varme, var dette en TR jeg koste meg med nesten mer enn massasjen på Krabi Thai Village i Ao Nang. Men bare nesten
Herlig rett og slett Fnate![]()