Re: Lyst på Hilton HHoners gold?
Samme her. Hehe!!
Funka som f... den. Nå er jeg plat
Samme her. Hehe!!
Funka som f... den. Nå er jeg plat
Funker denne fortsatt?
Får ikke opp noe når jeg legger inn adressen som den står.
Tips?
Vet ikke om det er aktuelt for deg, men jeg sitter med iPad nå og hvis jeg klikker på linken i Tapatalk får jeg ikke opp noe, men limer jeg inn linken direkte i Safari så er alt som det skal.
Vel, det er veldig begrensede antall IC der ute, noen er også ganske så slitt. I tillegg er problemet med RA at benefits ikke gjelder på bonusovernattinger, samt at man ikke får frokost, RA er meget bra på suiter på hoteller som ikke har Club, har også sansen for 8am garantert check in.
Men jeg har status hos flere rett og slett fordi den geografiske dekningen for de beste programmene ikke er god nok. Med mitt volum, velger jeg eiendom før kjede stort sett hele tiden og har heller en liste over favoritthoteller jeg velger fra
Det jeg mente med at det er uaktuelt å opparbeide seg status i en annen kjede er ikke fordi jeg ikke klarer det, men fordi det er kjipt å bo 30-40-50 netter UTEN status (tiden det tar å opparbeide seg status) når man kan bo 50 netter som RA... Derfor har vi mer enn 140 netter på IC...
Gikk gjennom dette for noen uker siden, men har ikke mottatt noe kort ennå. Vil man først få det ved overnattinger? Kjekt å få det snart så man kan prøve seg på Statusmatch hos kjeder man faktisk bruker![]()
Har du bestilt kort inne på medlemssiden? Leveringstid er ca. 2-3 uker, mulig det er litt større 'trykk' nå.
Man trenger ikke det fysiske kortet, da det er registrert i systemet hvilken status man har. Bruker nesten aldri mine kort hos hotellkjedene, ligger som regel enten igjen hjemme eller nederst i kofferten. Hos flyselskapene må man dog ha kortet klart hos en del loungedragons.
Jeg får verifisert Visa Infinite kortet, men når jeg skal knytte det opp mot mitt HHonors-medlemskap så får jeg følgende feilmelding:
"Invalid Registration - Please contact the Hilton HHonors Service Center for assistance"
Noen andre som har dette problemet?
Vurderer et opphold på Hilton i London i februar. Er det noen som har noen erfaringer med dette etter å ha registrert seg på ovenfornevnte måte (og fått gullstatus) og deretter hatt et hotellopphold? Noen spørsmål om kredittkortet etc? Jeg er litt nølende, akkurat som jeg er når jeg bruker Carlson Family & Friends-raten, selv om det alltid har gått bra. Synes likevel det er greit å vite om de potensielle utfordringene.
Stor takk til OP. Ved hjelp av denne tråden ble HHonors Gold sikret i romjulen, og vi hadde oss en aldeles utmerket nyttårshelg i Amsterdam på DoubleTree by Hilton.
Vurderer et opphold på Hilton i London i februar. Er det noen som har noen erfaringer med dette etter å ha registrert seg på ovenfornevnte måte (og fått gullstatus) og deretter hatt et hotellopphold? Noen spørsmål om kredittkortet etc? Jeg er litt nølende, akkurat som jeg er når jeg bruker Carlson Family & Friends-raten, selv om det alltid har gått bra. Synes likevel det er greit å vite om de potensielle utfordringene.
Jeg tipset en kollega om dette og hun fikk skaffet seg Hilton Gold, kun tre dager senere sjekket hun inn på Trafalgar Hilton i LON. På innsjekk fikk hun beskjed om oppgradert rom (ikke executive level der), welcome amenity vin+vann lå klart på rommet (siden romraten allerede inkl. frokost) og gratis internett ordnet seg.
Hvor lenge har man gullstatus hvis man registrer?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.