Midtiblinken
ScanFlyer Gold
En dag blir det slutt på dette, men ikke før det er tomt for folk som er villige til og jobbe billig. Men med et åpent Europa, så kan det nok ta litt tid.
Ser ut som SmartLynx primært er satt opp til å fly ut fra ARN i sommer
Airbus A320 -232 3264 YL-LDD smartLynx Airlines posn 08apr23 BAP-ARN for SAS summer ops (+ 3330 YL-LDE BJV-ARN, + 4061 YL-LDF 09apr23 RIX-ARN, + 2975 YL-LDM)
Igår 27/3 började BT flyga wetlease åt SAS på Arlanda med A220.
Bla flög BT till OSD, AGH och ZRH
Du ser oversikt over HiFly pluss bilder på sidene deres: https://hifly.aero/fleet/a330/Den HiFly-maskinen som skal fly på Chicago, har ikke plus, og det står at en del eller 'visse' passasjerer vil bli oppgradert. Det blir vel business istedet for Plus da, men hvordan er business på HiFly.
Ser ut som SmartLynx primært er satt opp til å fly ut fra ARN i sommer
Pilotene i Sas er bekymret for SmartLynx. Flyselskapet blir kalt «sosial junk»
https://www.hangar.no/sas-pilotene-advarer-selskapet-innleieselskap-kan-bli-en-hodepine-for-sas/
Hadde vært interessant å se hva han hadde sagt om Flyr hadde overlevd og de hadde fåt gjennomført kontrakten ..![]()
Hadde vært interessant å se hva han hadde sagt om Flyr hadde overlevd og de hadde fåt gjennomført kontrakten ..![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.