Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
– På grunn av situasjonen er det for tidlig å komme med noe konkret estimat på hvor lenge det blir stengt, sier Olav Nordli, pressevakt i Bane NOR, til VG.
– Nå må folk virkelig planlegge reisen til flyplassen godt, og beregne god tid nå som togstrekningen er stengt, sier Harald Nygaard Kvam, kommunikasjonssjef ved Oslo Lufthavn.
– Det er ganske mange fly som skal av gårde i kveld, så det er veldig viktig å planlegge godt hvordan man kommer seg til flyplassen, sier Nygaard Kvam.
Mye utsolgte fly nå, spesielt Oslo-Trondheim da vei og bane er stengt
Mye utsolgte fly nå, spesielt Oslo-Trondheim da vei og bane er stengt
Torsdag er følgende avganger lagt til:
OSL-TRD, 21.10
TRD-OSL, 22.35
OSL-BGO, 18.00
BGO-OSL, 19.20
Ifølge Johansen vurderes det også å sette opp ytterligere avganger.
Da har sønnen min fått plass med ekstrafly i kveld (SK6300), så det var bra jobba av SAS selv om startet trått [emoji106]
Spesiell situasjon at sør og nord er isolert så totalt!
Sent from my iPhone using Tapatalk
11.8
OSL-BGO 16.00
BGO-OSL 17.20
OSL-TRD 18.40
TRD-OSL 20.00
12.8
OSL-BGO 13.25
BGO-OSL 14.45
OSL-TRD 16:05
TRD-OSL 17.25
13.8
OSL-BGO 12.00
BGO-OSL 13.20
OSL-TRD 14.40
TRD-OSL 16.00
Dårlig dag på jobben? Greit å være utenfor minima, men missed app i 1100ft og så rett «hjem» til OSL 3 ganger virker nå litt puslete
https://simpleflying.com/unlucky-sas-crj-thrice-diverted/
Ekstraavganger med Norwegian
Mener toget til Trondheim kan kjøre via Rørosbanen.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.