Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Ellers jobber jeg og elefanten videre med lista over hvem som skal sendes til Mars. Foreløpig har vi ingen navn på lista, da vi fortsatt krangler om prinsippene. Skal vi sende dem vi ikke liker eller ta med oss dem vi liker?
Men har dere sjekket ut om de har Businessclass eller First? Kanskje de bare har economy, også på en så lang loghaul, da. Med eller uten skuff? Jeg synes dere tar for lett på basiskontrollen her.Ellers jobber jeg og elefanten videre med lista over hvem som skal sendes til Mars. Foreløpig har vi ingen navn på lista, da vi fortsatt krangler om prinsippene. Skal vi sende dem vi ikke liker eller ta med oss dem vi liker?
Nogen der kender historien bag disse norske vikinger, som tydeligvis var langt langt væk hjemmefra?![]()
God eftermiddag fra København. Jeg var en tur i New York i sidste uge, hvor jeg blandt andet havde fornøjelsen af dette syn:
![]()
Nogen der kender historien bag disse norske vikinger, som tydeligvis var langt langt væk hjemmefra?![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.