Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Den er nok avlyst all den tid flyet ikke blir levert før 7/10
Dæven... skal vi romstere filler et helt nytt fly? Åjåjåj...
Nå begynte jeg å glede meg enda mer!
New-plane-smell i hele tre flighter før elefanten slippes om bord?
Gleder meg som en liten drittunge til dette og kombinerer det nok med en tur til Russland også et par dager etterpå. Da får man vel også tenke på visum og sånt da. Jaja. Vil teste det toget til St Petersburg evt nattoget til Moskva da. Rublen er jo så billig nå.
Kan nok visumprosessen til Russland for turister utenat så det blir ikke noe problem.Eller hva med ST.Peterline så slipper du visum. Litt dyr båt men da slipper man værtfall visum![]()
Folkens !!!
Har fått svar fra hotellet, flott hvis vi kan sende dem en liste, slik at de kan sjekke oss inn på forhånd.
Foreslår at dere sender meg en PM med følgende informasjon lagt opp slik :
1.Fullt navn på rombestiller( + evnt følge)
2:Booking.ref på hotellet
3.ClubCarlsson-nr.
4.Status
Alle er selvfølgelig klar over at de betaler individuelt ved utsjekk !!
Jeg sender denne listen til dem i beg. av oktober, så setter siste frist til mandag 5/10 !!!
![]()
![]()
![]()
Kan meddele at jeg er blir stuck in JNB i dagene i forkant og rekker ikke tilbake til Norge innen avreise.
Så CANCEL for me.
Jeg kan godt gjeste deg inn. Aantar egentlig at veldig mange her kan det, så bør ikke være noe problem for noen.Si ifra om det er noen som har ledig plass til lougnen?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.