Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Kan noen dobbeltsjekke at det ikke er noe innleid jalla på flightene
28JUN DY1127, DY388
05JUL DY375, DY1126
Nei, så lenge du ikke har fått noen melding fra Norwegian eller at det står noe annet i bookingsystemet, så skal det fortsatt være NAX på alle dine fire flighter. Altså nei, ingen innleie.
Ikke noe "jalla" planlagt på nevnte flighter Polaris ;-)
Jeg spør før jeg booker.
Takk for konkret og on the spot tilbakemelding. Da kan de tas inn til vurdering.
Vi fikk SMS fra Norwegian i dag om at vår flight til Mallorca 02.07.17 nå flys av GetJet - flyet ble da plutselig +25 år eldre. Kona bekymrer seg veldig for dette - hva synes folket? Er det nok grunn til å booke om flighten?
Tja, vet man noe sikkert når det gjelder Norwegian?
Vi fikk SMS fra Norwegian i dag om at vår flight til Mallorca 02.07.17 nå flys av GetJet - flyet ble da plutselig +25 år eldre. Kona bekymrer seg veldig for dette - hva synes folket? Er det nok grunn til å booke om flighten?
Hvis det sikkerhetsmessige er bekymringen - nei. Selv om enkellte selskaper omtales som 'jallaselskaper' av noen her, så er det ikke slik at de detter ned av trærne hvert femte minutt. Å havne i en ulykke er omtrent en statistisk umulighet, selv i land som står på svartelista.
Grove feil gjøres daglig over hele verden. Sikkerhetsnettet har imidlertid mange lag og er årsak til at man ikke får flere hendelser.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.