Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Spørsmålet er jo da hvor mye bleier koster der sammenlignet med hos konkurrenter, og om den (sannsynlige) tilleggskostnaden kan rettferdiggjøres når man vurderer verdien av 25% Trumf konvertert til EB-poeng opp mot det å f. eks. kjøpe EB-poeng i utgangspunktet.Da er det bare å få seg unger.
Spar 25% Trumf er nå utvidet til å gjelde barnemat i tillegg til bleier.
Da er det bare å få seg unger.
Spar 25% Trumf er nå utvidet til å gjelde barnemat i tillegg til bleier.
Fra april 2014 blir SAS EuroBonus enda bedre, med nye fordeler som gjør reisen enklere for alle medlemmer. Vi feirer NYE EuroBonus med en kampanje som gjør at du raskere kan nå din drømmereise.
Overfører du minimum 500 kroner i Trumf-bonus senest 30.april gir vi deg 500 EuroBonus Ekstrapoeng!
De ekstra EuroBonus-poengene vises på din EuroBonus-konto 2 uker etter at kampanjen er avsluttet.
Ny kampanje - da er det bare å overføre ;-)
Er det forøvrig en øvre grense? Jeg prøver å overføre 22 000 poeng, men det funker ikke. "Sjekk medlemsnummeret ditt" står det, men jeg er jo innlogget, og EB-nr. mitt er riktig.
Trumf said:Noe gikk galt, overføring ikke godkjent. Sjekk at kundenummer er riktig og at bare etternavnet er lagt inn."
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.