Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Hvem lager B&J her i landet ?
Hennig-Olsen som distribuerer Ben & Jerrys i Norge.
vær så snill og ikke forkort navnet, det blir helt gæærnt i hue når jeg leser haha.. usj, det er fredag, skitt au
Er det ikke slik at Hennig-Olsen har lagt ned sin distribusjon? Det er i hvert fall ASKO som leverer isen til BJ på OSL.
Er det ikke slik at Hennig-Olsen har lagt ned sin distribusjon? Det er i hvert fall ASKO som leverer isen til BJ på OSL.
For å teste ble det en boks med jordbær/ostekake. Ganske feit iskrem og grei nok, men dvask og søt jordbærsmak og kjedelige kjeksbiter. Absolutt ikke verdt 65 kr for 1/2 liter.
Dette er vel mer den amerikanske stilen på is? Uten at det nødvendigvis er dårlig, selv om det heller ikke er min favoritt. Men kanskje derfor jeg heller ikke er veldig imponert over isen med all "stafasjen" amerikanske selskaper liker å servere i C/F
Betalte 49 kr for to kuler.
Litt dyrt da![]()
Ett tips: Kjeks er inkludert i prisen. Det står ingenting om dette så mange dropper antagelig kjeksen til fordel for papirbeger som de tror er billigere.Det er på OSL. Hva hadde du ventet?
Ett tips: Kjeks er inkludert i prisen. Det står ingenting om dette så mange dropper antagelig kjeksen til fordel for papirbeger som de tror er billigere.
Jeg skjønte poenget ditt. Mitt poeng var ikke at det var billig siden kjeksen fulgte med, men at mange opplevde det som enda dyrere enn hva det faktisk er.Poenget var ikke om kjeksen fulgte med eller ikke, men at alt på OSL er dyrt.
Betalte 49 kr for to kuler.
Litt dyrt da![]()
Men hvordan er den prisen i henhold til Billy eller BigMac indeksen? "Merke" iskrem er jo ofte ganske dyrt worldwide.
Her nede koster merkeiskrem også skjorta selv om indeksen er halvparten av Norge.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.