• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Varig reg

Roxman

ScanFlyer Gold
noen som vett, eller kjenner noen som vett regen på maskinen som fløy til/fra Frankfurt Am Main 2 Juli 2006,??:rolleyes: det var maskinen på bilde under. for dårlig kvalitet på bilde til å se regen:angry: :(
 
Last edited:
En skikkelig nøtt det der. Dette var på den tiden da Varig kollapset fullstendig. Jeg har bladd litt i gamle A.net-tråder. Det ser ut som Varig hadde ca. 7 operative MD11 i månedskiftet mai/juni. Den 11. juli ble det oppgitt (igjen på A.net) at man kun hadde 3 MD11 i drift. Det er mulig at man kanskje hadde så mye som 4-5 operative maskiner den dagen du tok bildet.

De flygedyktige maskinene den 11. juli var PP-VTI, PP-VTK og PP-VTP. VTI fløy med stickers for fotball VM, det er derfor ikke denne. Mitt råtips og skudd fra hofta er at dette enten er PP-VTK eller PP-VTP.

Kilde for synsingen: airliners.net/discussions/general_aviation/?searchid=2871710&s=Varig#menu26
 
Back
Top