Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Sikkert interessantOmkring Jumboens udviklen har jeg her fundet på DR.dk en meget facinerende dokumentar omkring Boeing 747.
Bedste fly i verdenshistorien.
https://www.dr.dk/tv/se/historien-om-jumbojetten/-/historien-om-jumbojetten-boeing-747#!/
Vi har desværre ikke rettighederne til at denne video udenfor Danmark.
Sikkert interessant![]()
Mine to første var i månedsskiftet juni-juli 1970, første 4 måneder i bruk. Er man nerd/geek , så er man tidlig ute...
Det er evigheter siden UA 747 ( eller andre selskap med 747 ) fløy til HNL. Må vel være en "fest" ??
Boeing 747-422 N118UA United Airlines last UA 747 in svc / ferried 07-09nov17 SFO-HNL-SFO-VCV, for storage
Boeing 747 451 24223 800 N668US Delta Air Lines ferried 06dec17 DTW-MZJ for storage
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.