Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Skal prøve å dokumentere utbyggingen med bilder etterhvert som det skrider frem i denne tråden.
Hvorfor er det trist med ekspansjon på Gardermoen?
81 flyoppstillingsplasser for fly fordelt på 53 brotilknyttet og 28 fjernoppstillinger skal kunne svelge unna 35 millioner pax årlig. Ellers vil fase 1 av utbyggingen kunne håndtere 28 millioner pax.
Fint at du deler progresjonen med oss andre, selv om dette blir trist utvikling i mine øyne. Største feilgrepet Avinor / OSL har begått i moderne tid.
Litt OT, men hvor mange flere gater hadde T2 fått hvis det hadde vært et eget bygg, og ikke bare en pir? Da mener jeg som Robin har illustrert i tråden "Gardermoen T2"?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.