• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Spotterinfo OSL, vestre bane stengt.

Status
Not open for further replies.
Mener jeg har hørt at det er snakk om å stenge vestre bane flere ganger i sommer. Noen som kan bekrefte/avkrefte, og evt. informere om datoer osv.?

På forhånd takk!
 
Påminnelse om stengt vestre bane på OSL:

7. august fra midnatt til 8. august kl. 14.00
 
Østre bane er stengt til søndag 15/8 klokken 1400. Dette er estimert, og forandring kan komme. Hva venter dere på? :crowded :crowded

I skrivende stund er det innflyvning fra nord 19R så vollen er vel en grei plass nå. Mange bilder forventes av meg :lol:
 
Last edited:
Det var en kjempeflott tur på vollen i 13-14 tiden. Man følte seg "midt i væla" når alt foregikk rett foran øyene mine. Bra besøk var det også der oppe, og så er jo vegen blitt så brei og fin da.
 
Skulle gjerne sett at det var en viss østre bane som blei stengt i mårra, mht C-130Jene og all annen traffikk innblandet, hehe. Cato, kan ikke du be Teknisk om å gjøre en liten "feiltest" i et par-tre timer?
 
Heisann folkens. Det er ikke flere banestenginger på OSL så langt jeg kan se fremover. Skulle det komme vil ny info bli sendt ut. Har derfor bedt om å avslutte denne tråden.

Cato
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top