• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Siste dag med FlyNordic

Styrken til Norwegian sin internettside er ikke design, men veldig bra funksjonalitet, etter min mening den mest funksjonell internettsiden i hele flybransjen. Den kommersielle delen av siden virker nesten litt billig og slurvete. Hadde man mixet SAS sin design og Norwegian sin teknikk ville denne siden etter min mening vært helt uslåelig.
 
Enig - får slår SAS på gjennomført designprogram. Men på den store verdensveven så blir de slått av Norwegian.
 
Jeg synes Norwegian sine gamle sider begynte å bli overlesset med informasjon som ikke hadde noen naturlig plass på siden. Billettbestilling burde vært mer sentralt plassert, og gjerne med et bedre grensesnitt for å velge blandt de ganske mange byene som er i lista, men ellers synes jeg de nye sidene var et snev bedre enn de gamle.
 
Back
Top