SAS oppgraderer opptil syv A330 og A340 - Cabin Retrofit

Noen måter man kan finne ut hvilket fly man skal på en longhaul tur? skal CPH - SFO i slutten av feb, men finner bare ut at det er en 340-300 så antar det er gammel og kjip kabin ;(

Det er for tidlig, ja. Alle fire A330 skal oppgraderes først, og disse skal ikke settes inn på SFO og Asia.
 
Blir spennende å se hvor lang tid det tar før de første bildene av maskinen dukker opp. Var det ikke prat om at den skulle leveres i dag ?
 
Hvis du blar deg litt tilbake i tråden, så ser du at det er en stund til den første 340'en skal oppgraderes.
 
LN-RKN er ute å flyr. Testflight?
e211982258a600eee58c2968c77a308f.jpg
 
De driver å leker seg over Tyskland nå tydeligsvis, har vært ganske lavt nede og nå stiger de igjen. Sikker på at det ikke er testing ute og går? ;)
 
De driver å leker seg over Tyskland nå tydeligsvis, har vært ganske lavt nede og nå stiger de igjen. Sikker på at det ikke er testing ute og går? ;)

Forsvant fra radaren nå? Hvor tok godeste "Erik Viking" veien :)?

EDIT: Ser at han fortsatt er over Tyskland med kurs for CPH. Dette er spennende! Håper det kommer bilder i løpet av helgen.
 
Last edited:
Hmm ser til den ikke er færdig med at teste. Flyver i hvert ikke direkte til CPH.

High altitude test?
 
Last edited:
Det er planlagt ett arrangemang i hangar med inviterte gjester på mandag og første ordinære flygning på tirsdag. Ser ut som den skal fly 909 og 910 flere ganger neste uke, blir spennende å se hvordan mottakelsen blir.
 
Back
Top