• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

SAS-ledelsen kjøper aksjer

Re: SAS-ledelsen kjøper aksjer

Nå hadde de vel egentlig ikke noe reellt valg enn å delta selv i emisjon ;)
 
Re: SAS-ledelsen kjøper aksjer

Ahhh, neste gang må jeg lese skikkelig! Disregard at det kan være et godt tegn, men vi kan jo late som ;)
 
Re: SAS-ledelsen kjøper aksjer

Jeg vurdere å kjøpe på 50 øre. De har store utfordringer på kostnadsiden som ennå ikke er avklart. Når ledelsen kjøper er det ofte et godt tegn,varierer ofte fra selskap til selskap. Jeg personlig har ingen mulighet å kjøpe aksjen på emisjonskursen. Nu er aksjen på rundt en krone. Det er uforutisigbart hvordan kursen blir. Utfordringene på kostnad siden tar tid, vil tynge aksjen ned. De må prise seg høyere på produktet de selger.
 
Re: SAS-ledelsen kjøper aksjer

Har selv også mottat tegningsretter til emisjonen. Disse har idag en kurs på 0.38 kr, mens aksjen står i 1.00
 
Re: SAS-ledelsen kjøper aksjer

S. Holberg, du har PM, har et spoersmaal til deg.
 
Last edited:
Back
Top