Midtiblinken
ScanFlyer Gold
Stewart er like mye NYC som Røros er Oslo.
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Stewart er like mye NYC som Røros er Oslo.
Ja, mafiaens klør rekker langt…. Mye skau mellom Stewart og Manhattan.
Mange andre flyplasser nærmere NYC som ikke er det.
Lasse Sandaker-Nielsen starter som kommunikasjonsdirektør i Norse, 1. desember.
https://www.agderposten.no/nyheter/henter-direktor-fra-first-house/
Skal jeg gå ut fra at de starter fra vinteren, eller kommer de til å ta en norwegian med bilettsalg to uker før.
Skal jeg gå ut fra at de starter fra vinteren, eller kommer de til å ta en norwegian med bilettsalg to uker før.
Det difuse Q1 2022 er det som er sagt.
Siste jeg hørte var at første avgang går fra Oslo i mai 2022, men som alltid kan det bli noen mindre justeringer.
Det forandrer imidlertid ikke Norse Atlantics målsetting om oppstart i løpet av våren, nærmere bestemt sent i første kvartal eller i begynnelsen av andre.
Billettsalget vil bli startet opp to-tre måneder i forkant, ifølge Norse-sjefen.
– Det sagt, vi sikter oss inn mot sommeren 2022, det er dét markedet vi skal inn mot, sier Larsen.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.