Hvordan kan en få kvalifiserte piloter nå om dagen ?? :angry:
Tror noen må tilkalle en webdesigner der altså.....
Jaja.. da ser det ut som det skjer noe med Kair hvertfall.. I mor og datter konkurransen i Se og Hør så vant de en tur med Krabi Airline til Thailand i en uke.. Se dagens Se og Hør!!! hvertfall et lite bilde av Kair og direktøren i Norge der.. sammen med Wikstrøm reiser, er nok et lite sammarbeid der på gang kanskje?![]()
Jaja.. da ser det ut som det skjer noe med Kair hvertfall.. I mor og datter konkurransen i Se og Hør så vant de en tur med Krabi Airline til Thailand i en uke.
Er det de to ex TG'ene som var stored i BKK?
Menar du de två TG 747-300 så har de flugits till Roswell för skrotning.
Har hatt kontakt med Kair i helgen. De er ikke igang før tidligst August/September 2008. Han lovet imidlertid Scanair gjengen en eksklusiv omvisning i den første maskinen de lander med på Osl.
Melder meg på!![]()
Noen av oss er vel diskvalifisert for all fremtid fra å fly med Kair hvis antall ironiske kommentarer på dette forum kommer for en dag..![]()