• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Noen som er lei av dc10??

Herlig herlig, man blir aldri lei av disse flotte maskinene og DC10 takeoff'en du har filmet er topp:D Takker så mye. Dere lever herrens glade dager på OSL for tiden skjønner jeg:D
 
He he, håper det varer. Kunne tenkt meg en dag med fint vær og fått de på tape. Det hadde hvert saker:-)
 
Ikke søren om man kan bli LEI av en DC-10 på OSL altså.. glemmer aldri den takeoffen ombord fra OSL i åtteognitti i en Premiair til Tenerife. For en lyd det var, altså!
 
Fine videoer av mektige maskiner! Kjempebra med ATC i bakgrunnen - litt artig å høre pilotene i disse snakke også :)
 
Back
Top