Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God morgen fra Lillestrøm. Tåka siger litt på her også.
Bare en advarsel: ikke prøv cesar-salaten i kontraktsloungen i Tallin.
Håper ikke det, men skulle antagelig spyttet ut igjen det lille jeg fikk i meg. Det var prosjonspakket i plastglass med plastlokk... av den typen man har litt dyr yoghurt med nøtter/fruktkompott. Var ikke enkelt å si hvor lenge de hadde stått der.Matforgiftet av den?
Håper ikke det, men skulle antagelig spyttet ut igjen det lille jeg fikk i meg. Det var prosjonspakket i plastglass med plastlokk... av den typen man har litt dyr yoghurt med nøtter/fruktkompott. Var ikke enkelt å si hvor lenge de hadde stått der.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.