• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God mandag

Hypern

ScanFlyer Rusty
God mandag fra Ruters grå som snart blir bytta ut med en leddbuss. Sikkert sovet 5 timer i natt. Em finale tar på. Men på jobb må man for å tjene penger. Satser på en rolig dag. Stille og rolig på banen er det iallefall tross sommerruter med sjeldnere avganger men folk har vel tatt ferie.
Ha en fin dag der dere er


Sent fra min SM-G950F via Tapatalk
 
God morgen fra Tjøme. Her har jeg vel bortimot ingen planer i dag. Ryanair til KRK kunne nettopp høres og snart er det frokost. Ha en fin dag
 
God morgen fra Mjøndalen. Ingen planer her i dag. Det nærmeste man kommer en plan er at man må kjøpe litt melk og brød.

Ønsker alle en god dag!
 
God morgen fra Stavanger. Sommer følelsen er på plass, supert vær og grei temperatur.
Kaffe nytes på terrassen. Senere går turen til sentrum for vas.
Ha en glitters mandag :)
 
Morn fra Kolsås. Fortsatt arbeid i to uker til, men greit å forskyve ferien litt i forhold til resten av landet når man har muligheten til det. Betyr ikke at det ikke er feriemodus i hodet:spin
 
God formiddag fra Forus,

Som vanlig småtravelt i Prosjektet , sommerferie er greit å bruke på jobb også når det er noe mer feriestille. Det blir en uke uten reising og greit er det til en forandring. Fint vær som i ettermiddag skal utnyttes til båttur vest i havet. kanskje biter fisken? Ha en fin dag.
 
Trallabom fra hjemmekontoret. Her har man da altså hjemmekontoret noen timer, og nå skal vi straks opp og hente opphavet for en liten båt-sightseeing på Øyeren.

Ikke stort mer å si om den saken

Ha en strålende dag
 
Jepp jepp .. greit med fotballfinale på eftan istedet for sent på kveld. ;).

Men mandag og fridag, så ikkeno morrastress uansett, utenom han som kommer og slikker meg i ansiktet når han syns vi skal gå ut.

Frokost overstått, snart til dynga med søpla og så blir det vel en lur tenker jeg.
 
God dag fra Tromsø, tatt en flytur med Flyr for moro skyld opp hit. Magen er full av Sushi og det er litt over 2 timer til Flyr også Flyr meg hjem :)
 
Back
Top