Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God fredag fra luften, ombord på AA50 DFW-LHR straks over Pittsburgh, med American Airlines nye business-seter (samme seter som CX nye business og BA first).
For et sete! Må være helt på topp blandt business-seter.
Gudd meuning fra det Sørlandske.
Fint vær i dag også og temp rett over null her 0730 idag.
Leser at meterorlygen truer med snø igjen til helga. Til det er det bare å si NEITAKK, nå for det for pochcher meg være nok! Det er VÅR vi vil ha nu!
Kontoret er inntatt og nok oppgaver til å få denne dagen til å gå også. Så blir det hjem og snu før man skal være quizmaster og bartender i kveld og natt.
Som vanlig på fredagen, gleder jeg meg mest til lørdagen!
God helg ønskes!
mvh
trøtt.com
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.