• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Forslag til navn for 'nye SAS' ved en evt. konkurs

Meningen med denne tråden er ikke å diskutere hvorvidt SAS nærmer seg en konkurs eller ikke. Forslag til navn kan man vel uansett komme med.
 
Da kan vi også diskutere hva "nye Norwegian" skal hete vet en evnt konkurs?

Jeg skal ikke kverulere, men synes diskusjonen blir rar. Men dere får disktuere og så skal jeg trekke meg tilbake å ta en kaffe. Det er jo tross alt fredag. :)
 
Hvem siger der skal ostå et nyt SAS, når det gamle lukker?

Der er masser af eksiternde selskaber der kan overtage der ruter der er rentable. Det er jo ikke nogen naturlov at der skal være et tværskandinavisk flyselskab.
 
Fjordair kanskje. Spørs om det ville ha blitt bråk med Fjord1.
Samtidig er vel alt som har Norwegian i seg for nære nettopp Norwegian.
 
Back
Top