Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Etter mye om og men, her er mine endelige planer:
OSL-NCE-OSL 20 okt
OSL-NCE-OSL 26-27 okt
Totalt 3 900,-![]()
Det var någon som hade valt mittsätet på första raden, så jag flyttade bak till 2F. Där finner ni mig och några flaskor mousserande vin ikväll.
Det sitter vel noen på 2E også, så det hjalp vel lite å flytte til 2F? Husk å ta med penger til musserende da :drunk:
Her er mini-iPad'en lastet med diverse episoder av "Man vs Food Nation" ved hjelp av Viaplay + diverse musikk på epletelefonen. Kombinert med Bose QC15 så blir det vel en grei og meningsløs tur/kveld ^_^
3D på utreise og 2D på hjemreisa på meg. Straks en tur i Loungen
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.