Re: Florida-tråden
Ang leiebil erfarer vi at Avis stort sett alltid er billigst. 10 dager nå i november med Tahoe str. betaler vi 3500. Har EBD og Avis Preffered laveste level hvis det har betydning.
Nok en selvsentrert post fra denne karen.. Vi jobber nå med å bryte ned vinteren og her en åpning siste uken i desember (23-31) hvor familien er enige om at litt Florida hadde vært nydelig nå etter en seks års pause. Så her er noen spørsmål:
• Vi er svært allergiske mot kulde fortiden. Hvor er man sikrest? De lærde strides litt på nettet hvor noen mener type Naples men andre mener type Miami (The Keys gidder vi ikke) Vi vurderer disse to stedene og muligens en liten tur til Cocoa Beach.
• Hotellene er veldig dyre denne uken (et yalla Doubletree med 1993 look ligger fort på 3000 per natt og vi burde ha to rom) Noen tips til bra hoteller, eller områder hvor du får mye for pengene? (har HHGold)
• Flymessig kommer Austrian godt ut (i en kombi med LH på returen) Hvordan er Austrian på monkey? 767 med 30 tommer mellom setene.
• Leiebil (gjesp.. denne kommer opp ofte) Hvor får man best (stor SUV) bil for pengene for tiden? (Har Sixt Plat)
Takker
SC
Ang leiebil erfarer vi at Avis stort sett alltid er billigst. 10 dager nå i november med Tahoe str. betaler vi 3500. Har EBD og Avis Preffered laveste level hvis det har betydning.