• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Finnair A350-DO Live Trip Rapport

Ifølge NRK dreier det seg om et "superfly"!

Finnair er det første flyselskapet i Europa som flyr Airbus A350 XWB. Fredag kveld landet flyet på Oslo lufthavn. Det er første gang superflyet er på norsk jord.
 
Skal ta en ekstra drink for deg @fluxie[emoji3] Første etappe med SAS Flybussen er påbegynt. God plass.
2713703930a4b2344837f43e64694e09.jpg
 
Fantastisk tur over fra HEL iallefall. Første gang jeg har opplevd vanndåp om bord i fly. Gled dere! :)

Hilsen fra R10 mellom Skøyen og Lysaker.
 
Drittlounge.....tomt for øl, tomt for gin, ingen isbiter, tomt for gin og matfatet ser ut som en buffet i Murmansk i 1990
 
Fint sete. Veldig lyst og fint interiør. Men det krever nok litt renhold for og holde det fint
a0a788f28f47f2e45222aeb13c63c08d.jpg
 
Håper alle hadde en fantastisk flight, fikk æren av å være 3timer sammen med maskinen og crewet. Håper prio boardingen var i forhold til standard som OSL normalt ikke er kjent for ;) kippis og kitos!
 
Back
Top