• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

enkeltbillett eller Tur/retur

Erik

Newcomer
Kjøpte i går en enkeltbillett MUE -OSL, trodde jeg, men da jeg så på mailen jeg fikk fra Supersaver så så jeg at jeg også hadde fått flighten tilbake til MUE samme dag. Er det vanlig at tur/retur billeter er billigere enn enkeltbilletter ? Booket med LH .

Erik
 
Replying to Topic 'enkeltbillett eller Tur/retur'

Der hvor man ikke har innført enveis-billettsystem, som f.eks. hos SAS Braathens, Widerøe og Norwegian, vil T/R være billigere enn enveis.

Før det ble innført enveispriser i Norge, var det rimeligere å kjøpe T/R enn enkeltreise også innenlands. Benyttet meg av dette noen ganger, selv om det offisielt sett ikke var "lov."
 
Back
Top