• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

EB-business-billetter og lounge

Pardon my ignorance; Jeg har ennå ikke skjønt - hvem av loungene er best på Gardermoen - og hvorfor?

SAS Scandinavian Lounge er best, synes jeg. Den er større og hyggeligere enn SAS Business Lounge, med store vinduer og fin utsikt mot terminalen. Dessuten har den en egen quiet zone og eget avlukke med arbeidsplasser. Drikkeutvalget er noe bedre i Scandinavian Lounge, blant annet får man Farris på flaske - og det er også større utvalg av alkohol.
 
Du svarer på en post jeg skrev i juli ;) Skal ikke i loungen før neste fredag.

Ser man det. Jeg skjønte det var noe når trådstarter skrev om at han skulle dit i månedskiftet, og dere andre begynte å snakke om sommerstengt. Det burde ringte en bjelle da....:D

Da ses vi mao ikke....:)
 
Back
Top