Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Flyet skulle fra Kvernberget i Kristiansund og skulle til Bergen. Det skulle etter planen lande i Bergen 14.10, men landet i stedet i på flyplassen Ålesund Lufthavn Vigra.
Hva er det egentlig med flyflåten til SAS?
Enten så er det flammer som spruter ut av motorene på Boeing 737-maskinene, eller så er det knekte hjuloppheng på Q400..
Så det evige spørsmålet: Er dette ei naudlanding, eller ei sikkerheitslanding?
Hva er det egentlig med flyflåten til SAS?
Enten så er det flammer som spruter ut av motorene på Boeing 737-maskinene, eller så er det knekte hjuloppheng på Q400..
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.