Verv SK fans, gi CK en tatoo

jameson82

Flysitter
Tidligere Scanair forum eier og nå sjef for sosiale medier i Sas Christian Kamhaug har lovet å tatoere sas logoen ett sted på kroppen om SK når 100 tusen fans på facebook i løpet av 2011. Så nå er det bare å invitere vennelista si :)
– I desember passerte vi 50.000 fans på Facebook, og da ga vi bort 50.000 EuroBonus-poeng til den norske kvinnen som var vår fan nummer 50.000. Dette var ikke noe vi annonserte på forhånd, og vi kommer til å gjøre flere småstunt gjennom hele året. Ett av disse er at jeg har lovet at om vi klarer å passere 100.000 fans i 2011 så skal jeg tatovere SAS-logoen et sted på kroppen – og la våre fans på Facebook stemme over hvor jeg skal ha den, sier Christian Kamhaug i SAS til Kampanje.

http://www.dinside.no/861275/skaper-blest-paa-facebook
 
Vi kan jo kanskje tjuvstarte og ta en 'Hvor skal CK plassere tattisen sin?'-poll ... ? :p
 
:rolleyes de luxe.

Han fortjener den i panna, mest på grunn av dette tullete påfunnet
 
Morsomt å se hvor mange fans de forskjellige norske selskapene har på facebook!


1. Norwegian: 99 421
2. SAS: 58 996
3. Widerøe: 14 991
 
personlig så synes jeg det vitner om desperasjon når slike "stunt" settes i gang.. virker useriøst og det smitter over på merkevaren i dette tilfellet SAS..
 
Back
Top