Re: USAirways bonusprogram (del 3)
Connection i ZRH finnes det en del om her:
http://forum.flyprat.no/showthread.php?t=76706
Connection i ZRH finnes det en del om her:
http://forum.flyprat.no/showthread.php?t=76706
Er ferdigbooket med våre poeng, men i søk for meg og andre fant jeg bare et tilfelle hvor det var LH tilgjengelig i F til/fra Asia. Andre prøvd det samme ?
Har fått OZ som er vårt førstevalg, men spør på generell basis... Søkte på KVS så det har vel ikke noe med at de ikke "liker" US ???
Lufthansa har kraftig gått ned på antall bonusseter til både partnere og sine egne. Det er mulig det åpner seg to uker før på Lufthansa. Men noen ganger kan man ha flaks og det åpnet seg på Airbus 388.
Korrekt. De slipper setene fra 1 uke foer avreise. Som Senator eller hoeyere er det dog lett aa faa seter fortsatt, men alt annet Star, er tilnaermet umulig paa forhaand. USA er helt umulig
Derfor ser man alltid tomme seter ombord i F for tiden. Rett foer jul var hele flyet vaart stappa ORD-MUC, men i F var det flere seter ledig
Men det pussige er at i følge KVS finnes ingen LH F seter tilgjengelig noen måneder inn i framtiden...
Edit: Etter hva hypern nevner så er det ikke boikott av DM ?
Nå har US endret mailene de sender ut om schedule changes.
Men det pussige er at i følge KVS finnes ingen LH F seter tilgjengelig noen måneder inn i framtiden...
Edit: Etter hva hypern nevner så er det ikke boikott av DM ?
Nei, jeg bruker ikke ANA men ITA Awards/AC-StarAlliance under Method som gir også connections. Droppet ANA kontoen
Mail dukket opp i mailboksen nå. Som en takk for at jeg kjøpte miles i 2011 kan jeg nå kjøpe opp til 50k miles med 50% rabatt. Gjelder tom den 31 januar.
Samme her. Ble nesten litt skuffet over tilbudet. Vi har vel blitt for godt vant![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.