Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Ser OY-KAY er ute på en testflight fra CPH. Skal den tilbake i trafikk?
I trafik som SK1685 till MXP idagSer OY-KAY er ute på en testflight fra CPH. Skal den tilbake i trafikk?
SK9223 MAD1000 - 1350ARN 16SEP21
SK9218 MAD1100 - 1415CPH 23SEP21
Noen som vet noe mer om SAS sine A321LR? Tenker på interiøret og rutene de skal fly? En liten nerdesak også - er det noen måte man generelt kjenner igjen LR fra vanlig A321?
Som med 320, så er LR/NEO'ene de eneste med winglets i SAS-flåten. Classic'ene har de gamle wingfence'ne.
Ellers er det vel fortsatt BOS som er planlagt først. Når det faktisk vil skje er vel ennå et åpent spørsmål, men 4/12 er første dag de ligger inne. Nå.
Noen som vet noe mer om SAS sine A321LR? Tenker på interiøret og rutene de skal fly? En liten nerdesak også - er det noen måte man generelt kjenner igjen LR fra vanlig A321?
Men å kjenne igjen en A321LR fra en A321neo er derimot svært vanskelig.
Ja det stemmer!
Også fra en A320. For A321LR hos SAS har ikke extra dører. Så jeg ser ikke forskjell på A321LR og A320 (bortsett fra lengden).
SK9218 MAD1500 - 1850ARN 02NOV21
The press release says LR ..
https://www.airbus.com/newsroom/pre...-first-a321lr-using-sustainable-jet-fuel.html
A little bit strange, but okay![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.