• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Sjøfly på Kjeller

  • Thread starter Thread starter GFL
  • Start date Start date

GFL

ScanFlyer Gold
Sjøfly på Kjeller

Hadde meg en flytur igår, og denne sto fint parkert da jeg var ferdig. Var sjøfly-forumet jeg hadde i bakgrunnen når jeg tok noen bilder. Håper å ta utsjekk på småfly endag sjæl!

Etter å ha bodd i Vancouver i fjor, har det bygd seg opp en passion for sjøfly. Så om noen i Oslo-distriket tar seg en flytur i sjøfly, så stiller jeg gjerne som last :)

Hyggelig å se N-reg i Norge!

seafly.jpg


sewa.jpg

Årer er fint å ha!
seafly2.jpg
 
Re: Sjøfly på Kjeller

Foretrekker denne på hjul jeg da! :) Kom til Norge for deretter bli ombygd til sjøfly, har vært mye på Kjeller både på hjul og flottører.
 
Re: Sjøfly på Kjeller

Synes nå at flottører (m/hjul) er det kuleste som finnes! Hadde je sett en jet med det hadde jeg hoppet av glede!
 
Back
Top