• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Sjelden har noe sett så godt ut og smakt så lite...

Fnate

ScanFlyer Ununoctium
Medlem
Sjelden har noe sett så godt ut og smakt så lite...

Reiste med Blue 1 to ganger idag. ARN-HEL og HEL-OSL i Economy Extra. Begge ganger i RJ85 flyene, dog med helt ulik lay-out. Det ene var strålende med 3+2, det andre var ille med 3+3. Men nok om det.

Maten... Har sjelden blitt så sinnsykt skuffet. Pasta begge gangene. Det ser skikkelig digg ut, men smaker absolutt ingenting, er iskaldt og pastaen knusktørr. Det er ingen overdrivelse heller. Det smaker virkelig ingenting. Jeg så ingen som spiste maten engang.

Morgenflyet med SAS (OSL-ARN) hadde også pasta, men den var strålende. Her bør det være noe å lære?

Blue 1 bestod forøvrig også GRIS+ELEFANT TESTEN... At man får plass til en elefant og en gris mellom kneet og veggen foran.
 

Attachments

  • 240520101637.jpg
    240520101637.jpg
    80.1 KB · Views: 144
  • 240520101638.jpg
    240520101638.jpg
    79.7 KB · Views: 143
Re: Sjelden har noe sett så godt ut og smakt så lite...

Voldsomt populært pasta er for tiden da *stønn*. Men rødvin og sjokkis går jo an...

*stikker for å lese bloggen til Fnate*
 
Last edited:
Back
Top