• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Singapore airlines award med EB-poeng

flugger

ScanFlyer Blue
Beklager hvis dette er dekt før i en annen tråd, men fant ikke noe som passet.

Ser at SAS award chart nevner at F med SQ ikke er tilgjengelig. Er det noen som vet om C er tilgjengelig? Tenker da fra Europa - har tidligere fløyet C innad i Asia med SQ.
 
Nå er det vel bare den nyeste C-klasse tilgjengelig fra Europa og da tror jeg det ikke går. Håper seff jeg tar feil. For et par år siden hadde de fortsatt gammel C-klasse fra Ams og Cph og da var det av og til ledig.
 
Fløy ny C klasse fra Singapore til København i januar. Så det finnes tilgjengelighet der ute :)
 
Fløy ny C klasse fra Singapore til København i januar. Så det finnes tilgjengelighet der ute :)

Så bra. Finner ingenting når jeg søker på united.com, men de har kanskje en annen tilgjengelighet enn SAS. Hvordan gjorde du det med å finne tilgjengelighet -ringe SAS?
 
Ser at SAS award chart nevner at F med SQ ikke er tilgjengelig. Er det noen som vet om C er tilgjengelig? Tenker da fra Europa - har tidligere fløyet C innad i Asia med SQ.

Vel - det står First class award or upgrade award is not available on Singapore A380 and B77W flights.

Om de flyr med noe annet fra Europa og om det finnes sjanse for tilgjengelighet er jo en annen skål
 
I forbindelse med planlegging av CT tur for 2016 lurer jeg på SQ C eksempelvis CPH til SIN. Er det ikke mulig å booke?
 
Back
Top