SAS Sverige med kampanje

ILS2

ScanFlyer Gold
SAS Sverige fortsetter å vise hvordan kampanjer blir attraktive. Denne gang med å tilby en "2 for 1"-kampanje fra Stockholm til alle europeiske destinasjoner (så vidt jeg kunne se). Prisene er absolutt brukbare, men rosinen i pølsen er at kampanjebillettene - som vanlig - bookes i V-klasse (100% opptjening). Salgsperiode frem til 11. august.

http://www.sas.se/sv/erbjudanden/erbjudanden-/2-for-1/?WT.ac=start_2for1

Tenk om SAS Norge kunne begynt å gjøre det samme...
 
Last edited:
Jeg trodde Core SAS betydde et selskap og slutt på de regionale forskjellene? Jeg tok tydeligvis feil.
 
Jeg trodde Core SAS betydde et selskap og slutt på de regionale forskjellene? Jeg tok tydeligvis feil.

Jo, men det skjer bare ikke over natten. Et felles AOC må vi se langt fremover i tid. Sannsynligvis sen høst, tidlig vinter.
 
Men markedene blir jo ikke like selv om vi får et Core SAS...
 
Kult - i sommer tjente jeg godt med poeng på v-klassebilletter fra Stockholm kombinert med kampanjen med doble grunnpoeng - og 25 prosent poengtillegg for gullmedlemmer. Tur/retur Paris ga 9000 poeng for en billett til 800 kr.
 
Jeg trodde Core SAS betydde et selskap og slutt på de regionale forskjellene? Jeg tok tydeligvis feil.

Jeg regner med at SAS, core eller ikke, forsøker å tilpasse seg de markedene de jobber i. Derfor kommer du neppe til å se at en kampanje som kjøres i Stockholm nødvendigvis vil være like fra Kirkenes, Aalborg eller Bergen.
 
Back
Top