• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Rutekart

jb1

ScanFlyer Rusty
Medlem
Jeg vet ikke om dette har vært oppe før, men flere har etterlyst et rutekart for Norwegian. Det ligger et ute på nettsiden deres nå. Det ser riktig imponerende ut. Warszawa er iferd med å bli et skikkelig knutepunkt og Polen må vel regnes som selskapets andre hjemland, artig å se at flere av destinasjonene som skal betjenes fra Polen ikke har ruter fra Norge med Norwegian, de satser friskt og utradisjonelt.

Sentral-Eruopa er jo i vinden for tiden, en destinasjon som ikke betjenes fra Norge er Bratislava. er dette en mulig destinasjon for Norwegian? Mange lavprisaktører flyr dit istedenfor til Wien da Bratislava ikke ligger lenger unna Wien enn det Gardermoen gjør fra Oslo. Et annet forslag for Norwegian ville være Istanbul.

Den eneste feilen jeg kunne finne på rutekartet er at Torino ikke er med. Eller har de bestemt seg for å ikke fly dit neste vinter?

http://www.norwegian.no/sw21391.asp
 
Replying to Topic 'Rutekart'

i Bratislava sitter jo sky Europe ganske tungt. Jeg tror Norwegian skal få det hett i WAW, både WhizzAir og SkyEurope er etablert i WAW - selv om SkyEurope bare har to ruter, det er Krakow som er deres hub i Polen. Og LOT er nok heller ikke happy for å få inn utlendinger. i føkeg Q2-rapporten regner ikke Norwegian med å tjene penger på WAW-basen det første året
 
Replying to Topic 'Rutekart'

Ikke uventet at det tar tid å få en base til å gå med overskudd. Blir spennende å se, og som CK skriver er konkurransen i WAW sterk.
Bra dem enedelig har klart å legge ut et rutekart. Ser jo at Stockholm også begynner å få endel ruter.
Torino var kanskje kun en "OL-jippo" ;)
 
Replying to Topic 'Rutekart'

KGL's rutekart på planespotter synes jeg er bra....Det er et oversiktlig kart over alle rutene som DY har, og WOW, det begynner bli noen...

:up:
 
Replying to Topic 'Rutekart'

NAX_EN.jpg


Her er det europeiske nettet - oppdatert med siste endringer som kommer i september.
 
Replying to Topic 'Rutekart'

Originally posted by LN-KGL


NAX_EN.jpg


Her er det europeiske nettet - oppdatert med siste endringer som kommer i september.

LN-KGL sitt rutekart er helt klart best i forhold til det de har på siden sin.:nor
 
Back
Top