Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Lurer fortsatt på hvor de skal fly i vinterhalvåret..
London City kan ikke være store flyplassen?. Noen som har vært der?. Dyrt å fly med selskapet synes jeg. Det er jo billigere å fly med andre selskaper
London City kan ikke være store flyplassen?. Noen som har vært der?. Dyrt å fly med selskapet synes jeg. Det er jo billigere å fly med andre selskaper
Forøvrig aner jeg ikke hva du sammenligner priser med, men finner ingen sammenlignbare rundturer med hverken DY eller SK som matcher FlyNonstop for en langhelg i London med Kristiansand som utgangspunkt.
KLM sine priser starter på 1450 kr t/r London via AMS.
Tror de jobber bra inn mot både næringsliv generelt og bedriftsmarkedet med pakkeløsninger. tror det støttes bra lokalt.
Er det noe sted man kan se på status på bygging av flyet, og om det er i rute?
![]()
Det er jo bare bra med LCY!!! Direkte inn til London, slipper tog/buss(?). Ønske de all lykke, selv om det blir uaktuelt for meg å fly med de. Er litt interessert i ekspansjonsplanene. OSL er vel ingen alternativ, kanskje videre til Stavanger??
Flyet blir operert av Denim Air i Nederland. Dvs at dersom det skulle oppstå snag osv har de flere fly de kan sette inn som reserve. Det ville jo ikke ha nyttet med 3 utenlandsruter hver dag og så får man plutselig teknisk feil i 4 dager. Så der har de påstått at man ikke har noe å bekymre seg over.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.