Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
En lakonisk respons ville være noe i stil med at i en langsiktig satsing i Argentina vil slike ting være noe man må regne med.![]()
Da er flightene ute til salgs, priser ned i 99kr er vel ikke så gale![]()
Noen som har sett en oversikt over frekvens etc?
Buenos Aires Aeroparque – Bariloche eff 12DEC18 1 daily
Buenos Aires Aeroparque – Cordoba eff 16OCT18 2 daily (5 daily from 12DEC18)
Buenos Aires Aeroparque – Iguazu eff 12NOV18 1 daily (2 daily from 07JAN19)
Buenos Aires Aeroparque – Mendoza eff 16OCT18 1 daily (3 daily from 19NOV18)
Buenos Aires Aeroparque – Neuquen eff 19NOV18 1 daily
Buenos Aires Aeroparque – Salta eff 07JAN19 1 daily
Forresten, Aeroparque er jo en kjekk flyplass
Det kan du kun gjøre som Argentiner eller bosatt i Argentina. Hotell og Flybilletter prises og betales i USD for utlendinger. Ellers er Norwegians priser på samme nivå som FlyBondi på de avgangene jeg har sjekket.Da virker det lurt å betale i AR$.
Du bør nok sette deg litt bedre inn i hvordan valuta-systemene fungerer. Det blir nok det samme tilslutt.
Tror nok ikke det. Tipper verken NAS eller Flybondi eier så mye som et sete i det flyet. Sikkert leaset fra et leasing selskap. Nå ønsker ikke Norwegian å ha noe fly som er eldre enn 7 år. Da forsvinner de, enten de er leaset, eller eid. Voila![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.