Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Sykt kultEr det med lys og sånt på flyet?
Meget stilig! Det har jo blitt pirket litt før, men kan komme med litt til. Så kan du endre det hvis du vil ha en mer realistisk modell (men det er vel ikke så lett på et radiostyrt fly).
Vingen er helt klart en CL-vinge (altså -300/-400/-500), men flapen ser ut som om det kanskje er en NG-flap (med unntak av flaptrack-fairing), LN-NOB har ikke eye-brow plugger (http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=6902796&nseq=8), slat-seksjonene ser ikke ut til at er markert på modellen,
Hvis du går inn på denne siden så kan du se litt mer på bilder og detaljer.
Gleder meg til å se modellen fly
Forslag: Vet ikke hvor du bor (øst/vest/nord/sør) men hvis du bor i nærheten av Sola, Gardermoen, Værnes eller Flesland så kan du kanskje kontakte DY og spørre om å få se nærmere på en -800. Ta med modellen så kan du vise frem den også, kan garantere at i hvert fall teknikerne har lyst å se på den![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.