• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Modellbutikk i Stavanger

svgspotter

ScanFlyer Gold
Hei. Det er en hobby butikk i stavanger rett ved mc donalds! som har et par modeller i scala 1/200 og ett par 1:600 og et par bitte små. De har også bygge sett modeller! :D Jeg og Iberworld tar oss en tur der i morgen noen som blir med? :) fikk vite nyheten av Oddi!

Kotant Engros og adressen er: Langflåtveien 33 TLF 51565091!

ENdelig kommer det vi alle har ventet på! :D Oddi sa at man bare kunne kontakte de og si hva man ville ha, så skaffer de det!

Jeg har nå sendt en mail til de med og fåreslått BU B737-700 1/200
 
Last edited:
Ebay og andre butikker på nettet skaffer også det du er ute etter.
Så lenge ting er å få tak i så klart
 
Ebay og andre butikker på nettet skaffer også det du er ute etter.
Så lenge ting er å få tak i så klart

Men det er nette! og er ifra hele verden dessuten tar det lengre tid før de kommer!! :D
Lettere når de er i stavanger! Fikk vite at de har billige modeller også! ;)
 
Nå må jeg rette deg litt Fredrik det jeg sa at butikken ligger ved mariero ved mc donald og jeg vet ingenting om pris og at de fleste modellene er limesett men en del byggesett uten liming og
 
Last edited:
Slutter halv 4 jeg. Og da skal jeg i tillegg ta båt og buss, så nei. Tror ikke det. Men du kan jo komme med full rapport ;)
 
Var en tur inneom og Kjøpte Lufthansa B747-400 scala 1/288. Revell kitt som jeg måtte montere sammen. Fra motor til hjul. Det var litt vanskelig men en dråpe lim gjorde susen! ;)
Den staar naa og svever på TV en min! :D PS Snapfit modeller hadde de ikke.
 
Back
Top